top of page

Jahodový
SAMOSBĚR

Jako každý rok pro Vás aktuálně v těchto dnech na našich polích pečlivě pečujeme o jahodiště, ze kterých si od tohoto pátku tj. 2. června a v průběhu měsíce můžete sami sesbírat ty nejchutnější plody, které potěší všechny členy rodiny. Dáváme si na jahodnících záležet a uměle je nepostrkujeme, proto jsme si jisti, že jsme nachystáni Vám dopřát to nejlepší ze středního Polabí.

Kudy-z-nudy-logo-transparent-1.png

 

 

 

 

Zahajujeme už tento pátek 2. června do vysbírání polí. Můžete se za námi zastavit denně od 7 do 17 hodin. 

 

 

Na jahodišti lze platit pouze v hotovosti. Kilo jahod na jahodišti stojí 75,-/kg  - nasbírané jahody prodáváme za 120,-/kg. 

 

 

Naší prodejnu naleznete v Přerově nad Labem 49, jahodová pole jsou za vsí - mapku kudy na pole dostanete na obchodě nebo ji naleznete na sociálních sítích naší farmy ZDE a to od čtvrtka 1.června. 

13.png
21.png

Kdy začne samosběr?

Hlásíme, že samosběr zahajujeme 2. června 2023

IMG_7812 (1).JPG

Kde bude probíhat a kdy se můžeme zastavit? 

Samosběr bude probíhat na našich polích v Přerově nad Labem. Zastavte se na naší prodejně, kde Vám naše vždy usměvavá Helenka a Lenka dá mapku polí. Na prodejně budou také k dispozici již sesbírané jahody.

IMG_9737.JPG

Co všechno potřebujeme s sebou?

Na poli Vám nabídneme kyblíky, do kterých budete moci jahody sbírat, nicméně si s sebou, prosím, přivezte nádoby, do kterých jahody přendáme.

Případně Vám je budeme moci nabídnout v plastových mističkách nebo kartonových bedýnkách. Nezapomeňte také na pevnou obuv, pití a dobrou náladu.

IMG_9732.JPG
bottom of page