top of page
 • Máte otevřeno o víkendu?
  Každou sobotu nás může navštívit od 8:00 do 17:00. Všední dny se na Vás budeme těšit od 8:00 do 18:00.
 • Lze platit kartou na prodejně? Lze objednat produkty online?
  Ano, přijímáme platební karty i hotovost. Naše oficiální webové stránky a sociální sítě slouží jako zdroj informací a novinek, které naši zákazníci mohou potřebovat.
 • Je někde dostupný kompletní přehled nabízených produktů a ceník?
  Bohužel nelze zveřejnit kompletní portfolio nabízených produktů. Produkty obměňujeme dle sezónnosti, dostupnosti na trhu, cenovému vývoji produktu. Portfolio průběžně rozšiřujeme o atraktivní novinky, sbíráme cenné zkušenosti, ověřujeme kvalitu, a pracujeme na vylepšování naší nabídky. Ovoce a zelenina podléhají několika klíčovým faktorům, které následně mnohdy zásadně ovlivňují jejich dostupnost a cenu, z tohoto důvodu nemůžeme garantovat stálou nabídku produktů.
 • Najdeme na farmě i dětské zboží?
  Na naše nejmenší jsme plně připraveni. Mohou se těšit na zdravé mlsání - bylinné bonbóny, lízátka, vážené oříšky sladké i slané, ovoce, zeleninu, kaše a snídaňové směsi, granolu, sirupy, čaje a mnoho dalšího.
 • Sháním narychlo dárek pro babičku/ kolegyni/ tchýni/ paní učitelku, pomůžete mi?
  Pro každého na farmě najdete skvělou chutnou variantu, která potěší každou obdarovanou osobu. Můžete si nechat sestavit dárkový košík na počkání, bedýnku, dárkový poukaz nebo si odnést (dle sezónní dostupnosti) květiny (sušené, živé, okrasné dýně, apod.). Mezi nejoblíbenější dárky, které si kupujete jako pozornosti jsou například esenciální oleje, přírodní kosmetika, čokoládové a oříškové kornouty, vína, olivy, sirupy a nebo zrnková káva.
 • Kde lze na farmě parkovat?
  Přímo před námi je více než 10 parkovacích míst vzdálených necelých 10m od bezbariérového vstupu do prodejny. Pokud k nám cestujete na samosběr jahod budete moci zaparkovat přímo u sběrných polí, ke kterým Vás navedou směrové cedule začínající před firemní prodejnou.
 • Můžeme si k Vám přijít sednout na kávu?
  Samozřejmě, naši výběrovou kávu si můžete v klidu vychutnat před obchůdkem, kde je od jara do podzimu pro naše zákazníky připraveno venkovní posezení.
bottom of page